Connect with us

Musikkomtaler

Rolling Stones 14 On Fire Europe Thanks!

Published

on

The Rolling Stones har nok en gang gjennomført en svært vellykket Europa-turnè , 14 On Fire og kan samtidig også bekrefte de nye datoer for deres konserter i Australia og New Zealand som tidligere i år måtte avlyses på bakgrunn av Mick Jaggers kjæreste L’Wren Scott dødsfall. Konsertene i Australia og New Zealand vil bli gjennomført med 9 show i perioden 25 oktober – 22 november 2014.

Use this google translate button to read this review in your language:


The Rolling Stones 14 ON FIRE European tour startet i Oslo 26 mai. I perioden har de gjennomført14 utsolgte show der de totalt har spilt for mer enn imponerende 782 000 fans.

14 On Fire European Tour ble gjennomført ved Oslo Telenor Arena, Norway – Monday 26. May 2014, Lisbon Rock in Rio Festival, Portugal, Thursday 29 May 2014, Zürich Letzigrund Stadium, Switzerland, Sunday 1. June 2014, Tel Aviv HaYarkon Park, Israel- Wednesday 4 June 2014, Pinkpop Festival, Holland – Saturday 7 June 2014, Berlin Waldbühne, Germany – Tuesday 10 June 2014, Paris Stade de France, France – Friday 13 June 2014, Vienna Ernst Happel Stadium – Monday 16 June 2014, Düsseldorf Esprit Arena, Germany – Thursday 19 June 2014, Rome Circus Maximus, Italy – Sunday 22 June 2014, adrid Bernabéu Stadium – Wednesday 25 June 2014, TW Classic Festival, Belgium – Saturday 28 June 2014, Stockholm Tele2 Arena, Sweden – Tuesday 1 July 2014, Roskilde Festival, Denmark – Thursday 3 July 2014

For å lese mer om legendariske The Rolling Stones: trykk her >

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply